Boski weekend!

Oj będzie się działo w Akademii BOSKO w ten weekend.

Na początek w sobotę od godziny 12.00 ruszamy do CZG-12 na Dzień Ziemi. Chcemy tam zrobić trochę hałasu i zaprosić wszystkie rodziny z dziećmi aby się poruszać przy rytmach piłki nożnej. Serdecznie zapraszamy całe rodziny Bosko wszystkich grup, autobusy kursują z przystanku PKS przed sklepem Mila o godzinie 12.00 i 14.00 (przywiozą i odwiozą zapraszamy na fajną ekologiczną i Bosko Zabawę z CZG12 ) .

W niedzielę o godzinie 9.30 na Orliku w Sulęcinie rozpoczynamy ucztę Boskich piłkarskich zmagań. Na pierwszy pilkarski bój idą Orliki trenera Marka Lipskiego.

Po turnieju Orlików na piłkarski sprawdzian o godzinie 14.00 na Orliku w Sulęcinie wejdą drużyny Żaków trenera Wojtka i Eliasza które zmierzą się z rówieśnikami z Torzymia, Słońska i dwiema drużynami Akademii Dariusza Dudki z Kostrzyna. Serdecznie zapraszam do kibicowania wszystkich wielbicieli aktywnego wypoczynku zwłaszcza rodzin naszych piłkarzy będzie wiele kulinarnych niespodzianek.

O godzinie 13.00 drużyna Młodzików trenera Grzegorza na boisku w Żubrowie podejmie w kolejnym meczu ligowym drużynę z Bledzewa. Trzymamy kciuki.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA MŁODYM PIŁKARZOM WSZYSTKICH DRUŻYN. A rodziców grup Akademii BOSKO zapraszamy do pomocy w organizacji aktywnego wypoczynku naszych dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *