Kolejny aktywny weekend Akademii „Bosko”

Nadchodzący weekend zapowiada się bardzo pracowity dla piłkarzy akademii BOSKO.

Już w sobotę Orliki (zawodnicy zostali wyznaczeni na dzisiejszym treningu) wyjeżdżają na turniej do Przytocznej: zbiórka o godz. 8.30 na przystanku Szkoły Podstawowej.
Lista zawodników którzy będą brali udział w turnieju: Jakub Błauciak, Daniel Stopka, Kacper Smagur, Adam Król, Gracjan Dworak, Jakub Szabat, Szymon Kunat, Karol Chojnacki, Hubert Kwiatkowski, Marek Tomaszyk, Wiktor Leśniewski.

Druga grupa Orlików (zawodnicy zostali wyznaczeni na dzisiejszy treningu) jedzie na turniej Akademii Piłkarskiej KANIA CUP. Turniej odbędzie się w Niedzielę 13.03.2016 r. (zbiórka o godz. 7.40 na przystanku Szkoły Podstawowej). Turniej odbędzie się w hali sportowej przy Zespole Szkół w Ściechowie ul. Ściechów 84, 66 – 433 Lubiszyn.

Również w niedzielę na drugi swój wyjazdowy turniej do Przytocznej jedzie druga grupa Skrzatów. Zbiórka o godz. 8.00 a wyjazd o godz.8.15. na przystanku pod Gimnazjum w Sulęcinie. Jutro na treningu skrzatów podamy listę zawodników którzy pojadą na turniej do Przytocznej w Niedzielę.
Lista zawodników którzy będą brali udział w turnieju: Mikołaj Darmograj, Bartłomiej Piernik, Dominik Chauza, Mikołaj Nowak, Miłosz Kujawa, Miłosz Komorowski, Filip Mierzejewski, Franek Gotowt, Filip Kordek, Łukasz Walczak, Grzegorz Żmudziński, Michał Kałużny, Patryk Tytus, Filip Błaszkiewicz, Julian Wyka, Fabian Habura, Michał Frąckiewicz, Sara Błaszkiewicz, Igor Michalak, Filip Osiński.

Już dzisiaj zapraszam wszystkich rodziców Akademii BOSKO na spotkanie podsumowujące dotychczasową działalność Akademii.Na spotkanie Zapraszamy 18.03.2016 r. w świetlicy Szkoły Podstawowej w Sulęcinie na godz. 17.30.

(WL)

This entry was posted in Info.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *