Najnowsze informacje.

Poniżej przedstawiamy najnowsze informacje dotyczące najbliższych treningów:

Jutro (21.12) ostatni wspólny trening przed świętami grup trenera Wojtka i Eliasza. Zajęcia rozpoczynamy o pół godziny wcześniej czyli o 16.00 hala LO, ponieważ planujemy mini turniej między rocznikiem 2008 a 2009. Później wspólnie zaśpiewamy kolędy i podzielimy się opłatkiem. Serdecznie zapraszamy.

Trener Eliasz: Dla rocznika 2009. Jutrzejszy trening(wtorek), z uwagi na to że hala w tym dniu jest nieczynna zostaje przeniesiony na czwartek(22.12) na godzinę 12, także w podstawówce, powiem jeszcze czy będzie to hala czy sala na środowym treningu. Zapraszam, wszystkich chętnych rodziców na krótką indywidualną rozmowę przed, w trakcie czy po treningu środowym jak i czwartkowym, gdyż chciałem podsumować każdego indywidualnie za pierwszy okres mojej pracy. .

Cała Akademia BOSKO chciałaby podziękować firmie LEKS za wsparcie finansowe dla naszych dzieci. Dzięki Wam mogliśmy zakupić stroje dla grupy z rocznika 2010 która wczoraj na gwiazdkowym turnieju po raz pierwszy mogła się zaprezentować w nowych strojach. Dziękujemy firmie LEKS która wspiera nas przez cały rok i promuje wychowanie dzieci poprzez sport i aktywny udział w tym procesie całych rodzin. Super że mamy takich BOSKICH Przyjaciół z LEKSU.

This entry was posted in Info.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *