Pierwszy piknik w Gliśnie za nami! Jak było?

Pierwszy rodzinny piknik Akademii w Gliśnie za nami. Jak było? Tak jak to już jest w naszej Akademii. 🙂

Atmosfery na pikniku nie da się tak po prostu opisać słowami. Wszyscy się bawili, korzystali z pięknej pogody, był to bardzo aktywnie, przyjemnie i rodzinnie spędzony czas. W kilku słowach piknik postarał się podsumować Trener Wojciech:

Trzeciego maja po raz pierwszy odbył się piknik rodzinny w Akademii BOSKO. Na pięknym terenie Pałacu w Gliśnie, przy słonecznej pogodzie, spotkała się cała rodzina BOSKO.
Dzieci, rodzice, babcie i dziadkowie mogli wziąć udział w licznych zabawach prowadzonych przez trenera Marka Lipskiego. Było przeciąganie liny, Mam i Ojców, strzelanie karnych trenerowi Wojtkowi, turniej dzieci kontra rodzice i wspólna wycieczka po terenach parku Pałacu.

Był też grill i kiełbaska z ogniska – w końcu trzeba było nabrać siły do udziału we wszystkich atrakcjach. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację pikniku, pomogli w przeprowadzeniu wszystkich zabaw. Dzięki Wam wszystkim mogliśmy fajnie aktywnie i rodzinne spędzić ten majowy dzień. I pokazaliśmy naszym dzieciom że w nas dorosłych jest tez dużo z dziecka i razem potrafimy wyjść poza świat dorosłych i dobrze razem się bawić.

Myśle, że była BOSKA pogoda i BOSKA rodzinna ZABAWA

 

This entry was posted in Info.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *