Skrzaty – informacje związane z turniejem.

Już w niedzielę na kolejny swój turniej do Gorzowa wyjeżdżają Skrzaty z rocznika 2009 zbiórka na przystanku PKS koło sklepu”Mila o godz. 8.00 wyjazd godz. 8.15.Turniej odbędzie się na boisku sportowym Warty Gorzów.

Lista zawodników którzy będą brali udział w turnieju: Marcela Tumaszyk, Julian Wyka, Mikołaj Darmograj, Bartłomiej Piernik, Filip Błaszkiewicz, Miłosz Kujawa, Mateusz Błauciak, Fabian Habura, Patryk Tytus, Bartosz Nowaczyk, Jakub Witkowski, Marcel Goliński, Miłosz Komorowski. Jeżeli rodzice przywiozą dzieci na turniej własnym transportem to prosimy o wcześniejsze zgłoszenie trenerowi. Jeśli rodzice nie jadą z dzieckiem na turniej i zostawiają dziecko pod opieką trenera prosimy o wypełnienie i dostarczenie do trenera oświadczenia które można pobrać na stronie Akademii. W turnieju również bierze udział drużyna Żaków która w swojej kategorii wiekowej będzie walczyła o jak najlepszy wynik. Nie zapominajmy, że oprócz zmagań sportowych to przecież dobra zabawa.

Rodziców dzieci, które jadą na niedzielny turniej prosimy aby dzieci były odpowiednio przygotowane na różne warunki pogodowe ponieważ turniej będzie rozgrywany na stadionie Warty Gorzów i oczywiście zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom ze wszystkich grup Akademii BOSKO

Wszystkim drużynom Akademii BOSKO którzy w ten weekend będą reprezentować naszą Akademię na boiskach naszego województwa życzymy powodzenia a rodzicom dużo sił do kibicowania swoim pociechom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *