Święto footballu w PAP Bosko – Turniej o Puchar Burmistrza

W ten weekend na hali sportowej I LO w Sulęcinie odbyły się dwa emocjonujące Turnieje o Puchar Burmistrza Miasta Sulęcin. W sobotę popis swoich piłkarskich umiejętności dały drużyny z kategorii wiekowej Żak 2011 oraz Żak 2012. W turnieju udział wzięły cztery drużyny z PAP Bosko oraz drużyny z Torzymia, Czarni Witnica, Przytocznej, Ilanki Rzepin, Pogoń Świebodzin, Stilonu Gorzów, ABRA Witnicy. W pierwszym dniu piłkarskich rozgrywek brało udział łącznie 130 osób.
W niedzielę do gry przystąpili najmłodsi zawodnicy z grupy Skrzaty z roczników 2015, 2014 i 2013. Na boisku ujrzeć mogliśmy zawodników z PAP Bosko, Poloni Słubice, Pogoń Skwierzyny, Warty Gorzów, LAP Słubice, Stali Gorzów, APMM Zielona Góra, Progres Gorzów. W drugim dniu Turnieju brało udział 140 osób.

Ślemy serdeczne podziękowania do wszystkich osób, które wsparły organizacje turnieju. Dziękujemy Burmistrzowi Miasta Sulęcin Dariuszowi Ejchartowi za ufundowanie nagród, dyrektorowi ILO Tomaszowi Walenciakowi za udostępnienie hali sportowej oraz uczniom ILO za pomoc w organizacji turnieju, firmie LEKS za pyszny poczęstunek, całemu zarządowi oraz trenerom PAP Bosko. Podziękowania także należą się drużynom, które zaszczyciły nas swoją obecnością oraz pełną emocji i zdrowej rywalizacji grą.

W tym turnieju nie chodziło o walkę o podium, piłkarzami nie kierowała presja punktów i miejsca w tabelce. Ważna była gra w piłkę oraz dobra zabawa. Każda z drużyn została nagrodzona za rewelacyjny pokaz piłkarskich umiejętności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *