Ubezpieczenie

📌UWAGA UBEZPIECZENIE Ważne 
Z końcem lipca wygasa polisa ubezpieczeniowa naszych zawodników w Compensie (31.07.2018). Dla chętnych ponownie przygotowaliśmy ofertę firmy ubezpieczeniowej. Składka roczna wynosi 94,81 zł tak jak w roku poprzednim i jest to identyczny pakiet jak w zeszłym roku .

Ubezpieczenie obowiązuje 24h/7. Warunkiem podpisania umowy jest zebranie minimum 52 osób. Na wpłaty czekamy do 10 lipca.
Przy wpłatach proszę zwrócić szczególną uwagę na NUMER KONTA📌. W przypadku, gdy wpłata będzie dokonana na inny numer niż podany poniżej należy się liczyć z tym iż dziecko nie zostanie ubezpieczone.
Jeżeli jednak ktoś pomyli numer proszę o pilny kontakt. 🤓W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą 665792250 Beata.
DANE DO PRZELEWU (uwaga wpłata na subkonto)
PAP BOSKO Bank Spółdzielczy
53 8369 0008 7108 8604 2000 0020
W tytule : imię i nazwisko, grupa – ubezpieczenie (np.: Jan Nowak skrzaty 2010-ubezpieczenie)

🧐Gorąco zachęcam w skali roku składka nie jest duża, były przypadki w naszej akademii, że rodzice zrezygnowali z ubezpieczenia ponieważ dzieci były ubezpieczone w szkole w następstwie czego nie mieli wypłacanych odszkodowań za zdarzenia w trakcie treningów czy meczy. Ta oferta jest przygotowana specjalnie z naciskiem na osoby uprawniające sport a w przypadku gdy dziecko nie posiada takiej polisy ubezpieczenie szkolne nie pokrywa urazów nabytych w trakcie treningów i nie wypłaca odszkodowań 
Szczegóły poniżej (kliknij  aby powiększyć)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *