Ważne informacje.

Poniżej przedstawiamy Państwu niezwykle ważne informacje dotyczące badań lekarskich, zdjęć, oraz opłaty miesięcznej.

Po Świątecznym wypoczynku i rodzinnych spotkaniach czas na codzienną pracę w Akademii. Mamy kilka ważnych ogłoszeń co to wydarzeń związanych z życiem Akademii.

Jesteśmy niestety zmuszeni podwyższyć od kwietnia miesięczne składki o 10 zł. Jest to wynik decyzji o nieprzyznaniu żadnych środków z konkursu organizowanego przez Urząd Miasta i Gminę Sulęcin. A zadania, które wyznaczyliśmy jeśli chodzi o udział dzieci w rozlicznych rozgrywkach i turniejach oraz zakup sprzętu treningowego nie jesteśmy w stanie do końca zrealizować z dotychczasowych składek.

Kolejną ważną sprawą są badania lekarskie dla naszych zawodników (wszystkich grup) odbędą się 02 kwietnia od godz. 10.00 w salkach katechetycznych (koszt badania 20 zł) obecność dzieci z rodzicami obowiązkowa (chyba że rodzice zdecydują się na przeprowadzenie szczegółowych badań w Gorzowie Wlkp).

Bardzo prosimy o dostarczenie zdjęć legitymacyjnych tych osób które zostały zgłoszone do rozgrywek Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. Zdjęcia można przynieść w sobotę kiedy będą przeprowadzone badania.

Jest też zmiana terminów treningów:

SKRZATY
– poniedziałek 16.45 do 18.00 – Hala LO
– środy 16.30 do 18.00 – Hala LO

ŻAKI
– wtorek od godz. 17.00 do 18.30 –  boisko Orlik
– środa 16.00 do 17.15 – boisko Orlik

ORLIKI
– środa – od godz. 17.15 do 18.30 – boisko Orlik
– piątek – od godz. 15.45 do 17.15 – boisko Orlik

W ciągu najbliższych tygodni uruchomimy boisko przy Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych. Rozpoczynamy intensywne prace z tym związana, a więc wszelka pomoc mile widziana – kontakt z gospodarzem Akademii (Sylwester Dzikowski – tel. 785207745), bądź z innymi członkami zarządu. Z tego też powodu terminy treningów mogą jeszcze ulec zmianie, o czym Państwa poinformujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *