Wracamy na boisko – ważna informacja

Szanowni Państwo,
Po długiej przerwie wracamy do gry! Zgodnie z decyzją Minister Sportu, Rząd zezwolił na korzystanie z obiektów sportowych na otwartej przestrzeni od 4 maja. Nie oznacza to jednak, że już 4 maja wrocimy na boisko. Wciąż czekamy na zgodę Władz Miasta i dryrektorów szkół, jeśli to nastąpi poinformujemy Państwa w osobnej wiadomości.
Bezpieczeństwo i zdrowie Państwa dzieci jest dla nas najistotniejszym aspektem, dlatego powrót odbędzie się na specjalnych warunkach, które to zapewnią:
⚽️ w treningu uczestniczyć może max. 6 osób plus trener
⚽️ zachowanie dystansu społecznego, przygotujemy specjalne zajęcia, które ograniczą bezpośredni kontakt dzieci
⚽️ obowiązek zasłaniania twarzy przed i po treningu (podczas zajęć nie ma takiego obowiązku)
⚽️ brak możliwości korzystania z szatni oraz WC
⚽️ zakaz wejścia na obiekty sportowe podczas treningu dla rodziców
⚽️ obowiązkowa dezynfekcja rąk dla osób wchodzących i opuszczających obiekt
⚽️ dezynfekcja urządzeń po każdej grupie
⚽️ korzystanie z osobistego sprzętu treningowego (np. piłka)
Mamy nadzieje, że wprowadzone przez PAP Bosko normy sanitarne pomogą Państwu podjąć decyzje o powrocie dzieci na boisko.
Pamiętajmy, że ruch jest ważnym czynnikiem w budowaniu odporności, a aktywność na świeżym powietrzu pomoże dotlenić organizm po długim okresie izolacji.
Prosimy o indywidualny kontakt z trenerem Państwa dziecka, by uzgodnić szczegóły i rozwiać Wasze ewentualne wątpliwości. Przyprowadzenie dziecka na trening jest jednoznaczne z akceptacją ww. warunków bezpiecznego powrotu na murawę.
Wierzymy, że wznowienie treningów przebiegnie sprawnie, a podopieczni PAP Bosko dzięki ćwiczeniom od naszych trenerów w domu szybko wrócą do kondycji sprzed paru tygodni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *