Zaczynamy grę w Deichmann Minimistrzostwa

W sobotę 16 kwietnia rozpoczynamy grę w Minimistrzostwach Deichmann. Reprezentować nas będą dzieci z dwóch grup wiekowych, Żaki i Orliki.

 

[AKTUALIZACJA] Ważna informacja dla grupy orlików, Którzy jadą na turniej w sobotę. Ze względów finansowych wszystkie dwie grupy żaków i orlików jadą jednym autobusem. Zbiórka w sobotę na przystanku PKS kolo sklepu Mila o godz. 9.15, wyjazd o godz 9.30. Jeżeli rodzice chcą przyjechać z dzieckiem na turniej własnym transportem prosimy o wcześniejsze zgłoszenie trenerowi grupy w ktorej dziecko trenuje.

Rodziców prosimy w miarę możliwości o przygotowanie dla siebie strojów w barwach reprezentacji krajów, które wybrały dzieci Żaki – Chorwacja, Orliki – Anglia. Dla drużyny mającej najlepszych kibiców, organizatorzy przewidują nagrody. Chętnych na wyjazd autokarem razem z dziećmi, prosimy o kontakt z panią Izabelą Kościółek – koszt wyjazdu 10zł/osoby.

W piątek odbiorę od organizatorów stroje, które w sobotę trenerzy rozdają w autokarach dzieciom. Terminarz rozgrywek dostępny jest na stronie kochamsport.pl

Wojciech Antczak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *