Zakończenie sezonu 2018/2019!

W ostatni tydzień czerwca odbyły się treningi przed wakacjami wszystkich grup Akademii Bosko. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom, członkom zarządu oraz rodzicom za pomoc i wsparcie.

W tym sezonie wykonaliśmy dużo ciężkiej pracy, było dużo emocji, uśmiechu oraz fajnej zabawy. Dziesiątki rozegranych meczy i turniejów, setki zdobytych i straconych bramek, sukcesów i porażek, które cieszą i uczą pokory. Dwie drużyny: Młodzików i Orlików Bosko grały w pierwszej lidze zbierając cenne doświadczenie👏. Jedna drużyna Orlików zajęła pierwsze miejsce w swojej lidze💪. A dwie drużyny Żaków swoją grą i zaangażowaniem dawało wiele powodów do radości swoim trenerom i rodzicom😉. Swoją pierwszą przygodę z piłką nożną w tym roku miała też drużyna Skrzatów🤩. Rozpoczęliśmy prace nad przygotowaniem bazy treningowej na Żubrowie jest to duże wyzwanie logistyczne i finansowe, ale przy wsparciu władz miasta i naszych Boskich przyjaciół myślę, że uda nam się to zrealizować.
Teraz czas na zasłużony wypoczynek i wakacje☀️🚀🏝, ale tylko miesiąc. W sierpniu czeka nas obóz piłkarski w górach dla Żaków, Orlików i Młodzików. Niestety w tym roku z przyczyn od nas niezależnych nie uda nam się zorganizować półkolonii, ale w przyszłym roku powrócimy do tej tradycji. Jeszcze raz dziękujemy za życzliwość i wsparcie Władzom samorządowym, Dyrektorom szkół, lokalnym firmom oraz wszystkim życzliwym ludziom. Jesteście naszymi Boskimi przyjaciółmi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *