Ubezpieczenie, dresy i inne ważne informacje.

Poniżej przedstawiamy garść zbiorczych informacji istotnych w tym tygodniu.

UWAGA UBEZPIECZENIE
Składka za ubezpieczenie wynosi 101 zł dla wszystkich osób zadeklarowanych. Ubezpieczenie jest na kwotę 15 tys. zł i obejmuje również pobyt w szpitalu. Proszę aby dokonać wpłaty do 13.06 (piątek) na konto:
STOWARZYSZENIE SPORTOWE PARAFIALNA AKADEMIA BOSKO
53 8369 0008 7108 8604 2000 0020
W tytule przelewu proszę wpisać: ubezpieczenie, imię i nazwisko dziecka. Ubezpieczenie będzie ważne cały rok od momentu podpisania umowy, tak więc będzie obowiązywało w przyszłym sezonie.
Przypominam również, że osoby które nie zdecydowały się do tej pory na ubezpieczenie dzieci proszone są o dostarczenie do trenerów poszczególnych grup rezygnacji z ubezpieczenia, która jest do pobrania na stronie http://papbosko.pl/do-pobrania/

 


Ważna informacja dla grupy żaków młodszych trenera Wojciecha Lencewicza:
dzisiejszy trening jest odwołany – w ramach treningu w piątek jedziemy na sparing do drużyny Warty Gorzów zbiórka o godz. 16.20 na boisku Orlik.

Jedziemy autobusem, który pomieści 16 osób dlatego jak będzie większa liczba chętnych zawodników to potrzebuje jeszcze dwóch aut z fotelikami aby zabrać całą drużynę. Powrót ok godz.20.00 . A w sobotę organizujemy ostatni turniej żaków zadania rozdzielone i jestem przekonany że rodzice żaków młodszych staną na wysokości zadania


Informacja odnośnie dresów:
Pozostałe dresy i stroje (które były zamówione przez rodziców) będą do odebrania w następujących terminach:
wtorki –  17.00-18.15 na Orlik (trening trenera Marka)
czwartki 17.00-18.30 boisko ZSZiL (również trening trenera Marka).

This entry was posted in Info.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *