Raport weekendowy.

W sobotę i niedzielę nasze drużyny brały udział w dwóch turniejach. Kilka słów na ten temat znajduje się w rozwinięciu tego artykułu, zaś zdjęcia w galerii zdjęć.Wojciech Lencewicz :
„Nawet kiepska pogoda nie wystraszyła naszych dzielnych Skrzatów i Żaków, aby pojechać na turniej Warta Cup i zmierzyć się z drużynami Warty Gorzów, Stilonu Gorzów, Lubuszanin Drezdenko, Akademii Kania Cup, Puks Maksymilian, UKS Gryfino. Mimo że na początku pogoda nie rozpieszczała to młodzi zawodnicy wszystkich drużyn dzielnie walczyli wspomagani dopingiem rodziców którzy licznie przybyli aby wspierać swoje pociechy. Z meczu na mecz nasi zawodnicy się rozkręcali i wolą walki i umiejętnościami nie odstępowali od swoich bardziej doświadczonych kolegów z innych drużyn.Trenerzy byli bardzo zadowoleni i dumni z postawy swoich zawodników. Było to kolejne doświadczenie które ubogaci nie tylko o kolejny medal i puchar naszych młodych piłkarzy ale pomoże w dalszym szlifowaniu rzemiosła piłkarskiego. Dziękuje wszystkim trenerom, rodzicom i przyjaciołom Akademii BOSKO za pomoc i zaangażowanie w turniejach w których uczestniczyły wszystkie grupy Akademii BOSKO w ten weekend. U NAS JAK? BOSKO!

Wojciech Antczak:
„Pierwszy turniej Deichmann za nami. Jak się okazuje przeciwnicy prezentują bardzo wysoki poziom gry. Mamy nadzieję, że trochę potrenujemy i z tygodnia na tydzień będzie coraz lepiej. Dzisiaj ze względu na bardzo złe warunki pogodowe, mecze rozegrała tylko grupa Żaków, turniej Orlików został odwołany. Może wynik nie jest najlepszy, ale gratulacje dla chłopaków za ambicję i walkę do ostatniej minuty. Pierwsze koty za płoty… Teraz będzie już tylko lepiej!!! Jutro trzymamy kciuki za kolegów z Akademii na Turnieju Warty.”

 

This entry was posted in Info.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *